LuxDerma – gabinet kosmetyczny na Gocławiu tworzony przez pasjonatów kosmetologii

Indywidualne podejście do Klientów, pełne zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie oraz bogata oferta zabiegów na ciało i twarz to cechy, które wyróżniają nasz gabinet kosmetyczny LuxDerma. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Gocław/ Praga Południe. Stworzyliśmy przyjazne miejsce, w którym bez obaw możesz oddać się w ręce profesjonalnych kosmetologów. Jeżeli jesteś osobą, dla której ważne jest uzyskanie najlepszego efektu przy poszanowaniu swojego czasu i funduszy, serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu kosmetologii.

Depilacja Lightsheer, peeling kawitacyjny, mezoterapia mikroigłowa oraz wiele innych skutecznych zabiegów – zapraszamy na Pragę Południe

Dokucza Ci trądzik? Uważasz, że zmarszczki stały się zbyt głębokie? Nie wiesz, jak poradzić sobie z cellulitem? Oferujemy różnorodne zabiegi na trądzik, rozstępy blizny. Wykonujemy mezoterapię za pomocą urządzenia Dermapen, a także mikrodermabrazję korundową Skin Jet. Zajmujemy się również nieinwazyjnym odmładzaniem skóry metodą Intraceuticals. Oferta naszego gabinetu kosmetycznego na warszawskim Gocławiu jest znacznie bogatsza. Depilacja laserowa Lightsheer, dermomasaże oraz infuzja tlenowa to także część propozycji skierowana dla Klientów. Niezależnie od tego, jaki masz problem, nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby go rozwiązać. W przyjaznej atmosferze omówimy wszystkie przeciwwskazania przy kawie i dobierzemy najlepsze rozwiązanie w celu uzyskania zamierzonego celu. Nie wahaj się i odwiedź naszą siedzibę na Gocławiu.

Profesjonalne zabiegi na trądzik, blizny, rozstępy i nie tylko

Z wykształcenia jesteśmy kosmetologami z wieloletnią praktyką zawodową zdobytą w znanych gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające uprawnienia do wykonywania oferowanych zabiegów na twarz oraz ciało. Na naszej stronie znajdziesz niezbędne informacje o każdym zabiegu – pełna wiedza o tym, co się dzieje z naszym ciałem oraz skórą to podstawa. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego LuxDerma w dzielnicy Gocław/ Praga Południe.

 

Certyfikaty